You can not select more than 25 topics Topics must start with a letter or number, can include dashes ('-') and can be up to 35 characters long.
 
 
 
 
 
 

9.2 KiB

Eetilised probleemid

"Ärge toetage seda ettevõtet, mis on eetikavaba"

"Teie ettevõte pole usaldusväärne. Te väidate, et ta jõustab DMCA, kuid teil on selle vastu võtmata jätmiseks palju kohtuasju."

"Nad tsenseerivad ainult neid, kes seavad nende eetika kahtluse alla."

"Ma arvan, et tõde on ebamugav ja paremini peidetud avaliku vaate eest." -- phyzonloop


klõpsa mulle

CloudFlare rämpsposti inimesi

Cloudflare saadab rämpsposti mitte-Cloudflare'i kasutajatele.

  • Saatke e-kirju ainult valitud tellijatele
  • Kui kasutaja ütleb "stopp", lõpetage e-kirjade saatmine

See on nii lihtne. Kuid Pilvvalgus ei huvita. Cloudflare ütles, et nende teenuse kasutamine võib peatada kõik rämpspostitajad või ründajad. Kuidas saaksime Cloudflare'i peatada ilma Cloudflare aktiveerimata?

🖼 🖼


klõpsa mulle

Eemaldage kasutaja arvustus

Cloudflare tsenseerib negatiivseid ülevaateid. Kui postitate Twitterisse Cloudflare'i vastase teksti, on teil võimalus saada Cloudflare'i töötajalt vastus sõnumiga "Ei, see pole". Kui postitate negatiivse arvustuse mis tahes arvustussaidile, proovivad nad seda tsenseerida.

🖼 🖼


klõpsa mulle

Jagage kasutaja isiklikku teavet

Pilvvalgus on tohutu ahistamise probleem. Cloudflare jagab isiklikku teavet nende kohta, kes kurdavad hostitud saitide üle. Mõnikord paluvad nad teil sisestada oma tõeline isikutunnus. Kui te ei soovi ahistada, rünnata, neelata ega tapeta, hoidke parem Cloudflaredi veebisaitidest.

🖼 🖼


klõpsa mulle

Heategevuslike toetuste korporatiivne taotlus

CloudFlare küsib heategevuslikku toetust. On üsna õõvastav, et Ameerika korporatsioon küsib heategevust lisaks heade põhjustega mittetulundusühingutele. Kui teile meeldib inimeste blokeerimine või teiste inimeste aja raiskamine, võiksite tellida mõned pitsad Cloudflare'i töötajatele.


klõpsa mulle

Lõpetavad saidid

Mida teha, kui teie sait äkitselt väheneb? On teateid, et Cloudflare kustutab kasutaja konfiguratsiooni või lõpetab teenuse ilma hoiatuseta, vaikides. Soovitame teil leida parem pakkuja.


klõpsa mulle

Brauseritarnija diskrimineerimine

CloudFlare võimaldab Firefoxi kasutavatele isikutele eelistatud kohtlemist, pakkudes samal ajal Tor-mitte-brauseri mittekasutajatele vaenulikku kohtlemist. Tori kasutajad, kes keelduvad õigustatult mittevaba javascripti täitmisest, saavad ka vaenulikku kohtlemist. See juurdepääsu ebavõrdsus on võrgu neutraalsuse kuritarvitamine ja võimu kuritarvitamine.

  • Vasakul: Tor-brauser, paremal: Chrome. Sama IP-aadress.

  • Vasakul: Tor-brauseri Javascript keelatud, küpsis lubatud
  • Paremal: Chrome Javascript lubatud, küpsis keelatud

  • QuteBrowser (alaealine brauser) ilma Torita (Clearnet IP)
Brauser Juurdepääsu ravi
Tor Browser (Javascript on lubatud) juurdepääs lubatud
Firefox (Javascript on lubatud) juurdepääs halvenenud
Chromium (Javascript on lubatud) juurdepääs halvenenud
Chromium or Firefox (Javascript on keelatud) Ligipääs keelatud
Chromium or Firefox (Präänik on keelatud) Ligipääs keelatud
QuteBrowser Ligipääs keelatud
lynx Ligipääs keelatud
w3m Ligipääs keelatud
wget Ligipääs keelatud

Miks mitte kasutada helinuppu lihtsa väljakutse lahendamiseks?

Jah, seal on helinupp, kuid see ei tööta alati Tor'i kohal. Selle teate kuvatakse siis, kui sellel klõpsate:

Proovige hiljem uuesti
Võimalik, et teie arvuti või võrk saadab automatiseeritud päringuid.
Kasutajate kaitsmiseks ei saa me praegu teie taotlust töödelda.
Lisateabe saamiseks külastage meie abilehte

klõpsa mulle

Valijate allasurumine

USA osariikide valijad registreeruvad hääletamiseks oma elukohariigi riigisekretäri veebisaidi kaudu. Vabariiklaste kontrolli all olevad riigisekretäride kontorid tegelevad valijate allasurumisega, puhverdades riigisekretäri veebisaiti Cloudflare kaudu. Cloudflare'i Tor-kasutajate vaenulik kohtlemine, selle MITM-i positsioon tsentraliseeritud globaalse seirepunktina ja kahjulik roll üldiselt muudavad tulevased valijad registreerimisest loobuma. Eriti liberaalid kipuvad omaks võtma privaatsust. Valija registreerimisvormid koguvad tundlikku teavet valija poliitilise poole, isikliku aadressi, sotsiaalkindlustuse numbri ja sünnikuupäeva kohta. Enamik riike teeb selle teabe alamhulga avalikult kättesaadavaks, kuid Cloudflare näeb kogu seda teavet, kui keegi registreerub hääletama.

Pange tähele, et paberkandjal registreerimine ei hoia Cloudflarest mööda, kuna riigisisese andmesisestuse töötajate sekretär kasutab andmete sisestamiseks tõenäoliselt Cloudflare'i veebisaiti.

🖼 🖼
  • Change.org on kuulus veebisait häälte kogumiseks ja tegutsemiseks. “kõikjal inimesed alustavad kampaaniaid, mobiliseerivad toetajaid ja teevad lahenduste otsimiseks koostööd otsustajatega.” Kahjuks ei saa paljud inimesed muutustorg.org Cloudflare'i agressiivse filtri tõttu üldse vaadata. Neil takistatakse petitsiooni allkirjastamist, välistades seega nad demokraatlikust protsessist. Muude pilvkattega platvormide, näiteks OpenPetitioni kasutamine aitab probleemi lahendada.
🖼 🖼
  • Cloudflare'i "Ateena projekt" pakub riigi ja kohalike valimiste veebisaitidele tasuta ettevõtte tasemel kaitset. Nad ütlesid, et "nende valijatel on juurdepääs valimisteabele ja valijate registreerimisele", kuid see on vale, sest paljud inimesed lihtsalt ei saa seda saiti üldse sirvida.

klõpsa mulle

Kasutaja eelistuste eiramine

Kui loobute millestki, loodate, et te ei saa selle kohta meilisõnumeid. Cloudflare ignoreerib kasutaja eelistusi ja jagab andmeid ilma kliendi nõusolekuta kolmandate osapoolte ettevõtetega. Kui kasutate nende tasuta paketti, saadavad nad teile mõnikord meilisõnumeid, paludes osta igakuist tellimust.


klõpsa mulle

Valetab kasutaja andmete kustutamist

Selle endise cloudflare'i kliendi ajaveebi kohaselt valetab Cloudflare kontode kustutamise üle. Tänapäeval hoiavad paljud ettevõtted teie andmeid pärast konto sulgemist või eemaldamist. Enamik häid ettevõtteid mainib seda oma privaatsuseeskirjades. Pilvetuled? Ei

2019-08-05 CloudFlare saatis mulle kinnituse, et nad on mu konto eemaldanud.
2019-10-02 Sain CloudFlareilt meili "kuna olen klient"

Cloudflare ei teadnud sõna "eemalda". Kui see tõesti eemaldatakse, siis miks see endine klient e-kirja sai? Ta mainis ka, et Cloudflare'i privaatsuseeskirjades seda ei mainita.

Nende uues privaatsuspoliitikas ei mainita andmete säilitamist aasta jooksul.

Kuidas saab Cloudflare'i usaldada, kui nende privaatsuseeskirjad on LIE?


klõpsa mulle

Hoidke oma isiklikke andmeid

Cloudflare'i konto kustutamine on raskel tasemel.

Esitage tugipilet kategooria „Konto” abil,
ja taotleda konto kustutamist sõnumi kerest.
Enne kustutamise taotlemist ei tohi teie kontoga seotud olla domeene ega krediitkaarte.

Saate selle kinnitusmeili.

"Oleme hakanud teie kustutamistaotlust töötlema", kuid "Jätkame teie isikliku teabe säilitamist".

Kas saate seda "usaldada"?


Aliaj informoj


Jätkake järgmisel lehel: Pilves hävitavad hääled